UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 6046239

nr 604 6239

Bordsur

Frankrike, "Tiffany & Co", höjd: 25

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 12 oktober 2009
kl 19:38:09

Tiffany, Louis Comfort
Amerikansk designare, målare, inredningsarkitekt och glaskonstnär, 1848-1933.